Aktuális állásajánlatunk

Egy ÁLLÁSLEHETŐSÉG,

ami megváltoztatja az életedet!

KEZDD NÁLUNK VAGY FOLYTASD VELÜNK AZ INGATLANKÖZVETÍTŐI KARRIERED KAPOSVÁRON!

Nem kell félned, ha még nem foglalkoztál ingatlanértékesítéssel, de mindenképpen előnnyel indulsz álláslehetőségeink és munkalehetőségeink megpályázására, ha már van értékesítési netán közvetítői tevékenységben szerzett tapasztalatod.

-          A foglalkoztatás alkalmazotti jogviszonyban törénik *

-          Alapfizetés: Próbaidő alatt is Nettó 106.400.- Ft /hó *

-         Teljesítményarányos jutalék: Próbaidő alatt is az alapfizetésen felül is kapható *

-         Céges telefon: Leendő kollégánk Iphone típusú telefont használhat cégünknél *

-         Telefonszámla hozzájárulás: Korlátlan előfizetést is jár a céges telefonja mellé  *

-         Technikai segítség: Minden szükséges berendezést téritésmentesen biztosítunk *

-         Oktatás: Helyszíni ingyenes ingatlanközvetítői alapszintű oktatás *

Ha felkeltettük érdeklődésedet, illetve megfelelsz az alábbi kritériumoknak, akkor nálunk a helyed!

Jelenleg a Genius 99 Ingatlanközvetítő iroda az alábbi pozícióra keres munkatársakat:

Ingatlanértékesítő:

Feladatok:

  • Ügyfeleink részére eladó és kiadó ingatlanok felkutatása,
  • Ingatlanok számítógépes rendszerbe történő rögzítése,
  • Ingatlanok bemutatása, értékesítése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,

Pozitív tulajdonságok:

  • Az ingatlanpiaci és értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Dinamikus, aktív és határozott személyiség,
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség és tárgyalóképesség,
  • Ügyfélközpontú szemléletmód,
  • Terhelhetőség, kitartás, szorgalom,

Munkavégzéshez szükséges feltételek:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Saját gépkocsi és "B" Kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár és környéke,

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát  a munka@genius99.hu e-mail címre és jelölje meg az Ön által preferált munkavégzés helyét vagy töltse ki online jelentkezési lapunkat.

* A Munkáltató és a Munkavállaló közötti egyedi megállapodás alapján

Elküld